درباره ایرانسل‌یار


ایرانسل یار - درباره

ایرانسل‌یار مجموعه‌ای از خدمات پرکاربرد و ضروری برای مشترکان ایرانسل است که مشترکین به صورت روزمره و دائمی به آن نیاز دارند. ما تلاش کرده‌ایم با ارایه روش‌های گوناگون و ابزارهای به روز، نظیر اپلیکیشن و یا وبسایت تجربه‌ بهتری به منظور دسترسی آسانتر و سریعتر به خدمات برای کاربران خود و مشترکان ایرانسل فراهم کنیم.

فعلا در وبسایت ایرانسل‌یار امکان خرید بسته‌های اینترنتی، شارژ سیمکارت و همچنین خرید مودم‌های ایرانسل را فراهم کرده‌ایم و به زودی موارد دیگری را نیز به امکانات گفته شده خواهیم افزود.

علاوه بر وبسایت، ۳۰ امکان مختلف را برای ایرانسلی‌ها در اپلیکیشن اندروید ایرانسل‌یار در اختیار شما قرار داده‌ایم و همیشه تلاش می‌کنیم امکانات آن را بهتر و بیشتر کنیم تا موجبات رضایت خاطر کاربران ایرانسل‌یار و مشترکان ایرانسل را فراهم آوریم.

ما از بودن در کنار شما مشترک ایرانسل بسیار مفتخر هستیم و تلاش می‌کنیم خدمات مطلوبی را برای زندگی بهتر به شما ارایه کنیم و همیشه بر کیفیت و کمیت خدمات خود بیافزاییم، همچنین برای هر چه بهتر شدن سرویس‌های خود آماده شنیدن پیشنهادات و انتقادات شما هستیم، برای ارسال پیام‌های خود می‌توانید از طریق صفحه تماس اقدام کنید.