ایرانسل یار ، خدمات کاربردی ایرانسل

اپلیکیشن اندروید ایرانسل یار با بیش از 30 ابزار کاربردی شما را یاری می‌کند تا خدمات سیمکارت ایرانسل خود را به آسانی و با سرعت و دقت بیشتری دریافت کنید، خدمات و طرح‌های خود را مشاهده و مدیریت کنید، بسته‌های اینترنتی و افزایشی فعال کنید، امتیازات خود را مشاهده کنید و بسیاری از خدمات مفید و کاربردی دیگر که تنها با نصب 1 اپلیکیشن به آنها دسترسی پیدا می‌کنید.

دریافت اپلیکیشن ایرانسل یار
نسخه4.7
نصب شده+26,000
حجم5 MB
 • ایرانسل یار - فعالسازی بسته اینترنت

  فعالسازی بسته اینترنت

  بر اساس الگوی مصرف خود و برای کاهش هزینه‌ها، می‌توانید از میان گزینه‌های گوناگون بسته‌های اینترنت TD-LTE ،3G/4G بهترین گزینه را انتخاب کنید. این بسته‌ها با مدت اعتبار و حجم‌های گوناگون، متناسب با هر نیاز و نوع مصرف طراحی شده و در اختیار شما قرار گرفته‌اند.

 • ایرانسل یار - بسته ترکیبی و دلخواه

  بسته ترکیبی و دلخواه

  شما ایرانسلی‌ها به وسیله اپلیکیشن ایرانسل یار می‌توانید با توجه به میزان استفاده خود از خدمات مکالمه، اینترنت همراه و پیامک و یا مصرف اینترنت همراه و اینترنت ثابت، بسته ترکیبی موردنظرتان را انتخاب کنید و یا اگر مایلید خودتان بسته ترکیبی دلخواه خود را بسازید.

 • ایرانسل یار - شارژ و پرداخت قبض

  شارژ و پرداخت قبض

  ایرانسل یار این امکان را به شما می‌دهد تا به راحتی و با چند کلیک قبض سیمکارت دایمی ایرانسل خود یا دوستانتان را پرداخت کنید، همچنین از طریق برنامه به سادگی و سرعت زیاد قادر به شارژ مستقیم سیمکارت ایرانسل خود و یا دیگران هستید.

 • ایرانسل یار - خدمات کاربردی ایرانسل

  خدمات کاربردی ایرانسل

  انتقال اعتبار، تنظیمات اینترنت و پیام چند رسانه‌ای، کارت ویزیت ایرانسل، مدیریت پیامک‌های تبلیغاتی، لغو و فعالسازی مسابقات و پیامک‌ها، استعلام طرح تعرفه و... برخی از امکانات کاربردی‌ است که اپلیکیشن ایرانسل یار در اختیار شما قرار می‌دهد.

 • ایرانسل یار - خدمات مکالمه و تماس

  خدمات مکالمه و تماس

  خدمات مکالمه و تماس خود را به آسانی در ایرانسل یار مدیریت کنید، از جمله: امکان اطلاع آنی از هزینه تماس، اعلام تماس‌های ناموفق، میزبان تماس، ارسال پیامک رایگان "با من تماس بگیرید" ، اعلام بازگشت مخاطب به شبکه، پیامگیر صوتی ایرانسل و...

 • ایرانسل یار - و ابزارهای متنوع دیگر

  و ابزارهای متنوع دیگر

  در ایرانسل یار ابزارها و خدمات دیگری مانند: آهنگ پیشواز، جزیره هوشمند، امکان مانده گیری و مشاهده مانده بسته‌ها، اخبار برنامه، پشتیبانی فروش و امکان تماس مستقیم با ما و... در اختیار شماست که با نصب نرم افزار می‌توانید آنها را داشته باشید.