نکات خرید بسته اینترنت

توصیه می‌کنیم پیش از خرید بسته اینترنت ایرانسل به نکات زیر توجه فرمایید:

- در هنگام خرید بسته اینترنت به نوع بسته دقت کنید، یعنی در صورتی که سیمکارت شما اعتباری است باید بسته اینترنت سیمکارت اعتباری را خرید کنید، برای سیمکارت‌های دائمی و TD-LTE نیز این نکته را باید رعایت کنید.

- شما می‌توانید یک بسته اینترنت را برای خود یا دوستانتان خرید کنید، برای این منظور در هنگام خرید شماره ایرانسل مورد نظر را در فرم مربوطه وارد کنید. توجه کنید که شماره را به درستی وارد کنید، زیرا در صورت ورود شماره اشتباه و خرید بسته، امکان لغو خرید وجود ندارد.

- در صورت ورود صحیح اطلاعات و پرداخت هزینه بسته اینترنت، بسته برای شما فعال می‌شود و در این خصوص به شما اطلاع رسانی می‌شود، در صورت بروز هر گونه اشکال در این فرایند می‌توانید با بخش پشتیبانی فروش تماس بگیرید.

- تاریخ شروع استفاده از هر بسته خریداری شده معادل تاریخ خرید بسته خواهد بود، حتی اگر بیش از یک بسته خریداری شود.

- اینترنت شبانه از ساعت ۲ تا ۷ صبح قابل استفاده است.

- در صورت خرید بسته‌های دو قسمتی (روزانه + شبانه)، از ساعت ۲ تا ۷ صبح اولویت استفاده با بسته شبانه خواهد بود و در صورت اتمام حجم شبانه، از حجم روزانه کسر خواهد شد.

- برای بررسی مانده بسته اینترنت ایرانسل می‌توانید از اپلیکیشن ایرانسل‌یار استفاده کنید.

- زمانی که بسته سیمکارت اعتباری و یا دائمی ایرانسل رو به اتمام باشد، از طریق پیامک به مشترک اطلاع‌رسانی می‌شود.

- ترافیک ملی شامل وب‌سایت‌های منتخب است. در صورت خرید هر یک از بسته‌های اینترنت همراه، می‎توانید در زمان مراجعه به وب‌سایت‌های منتخب، از ۵۰ درصد تخفیف در هزینه اینترنت بهره‌مند شوید.

- در صورت خرید بیش از یک بسته، اولویت استفاده با بسته‌ای خواهد بود که تاریخ انقضای نزدیکتری دارد. اما به طور کلی، بسته‌های اینترنت همراه با این اولویت مصرف خواهند شد: ۱- بسته‌های هدیه، ۲- بسته‌های شبانه، ۳- بسته‌های چندکاربره، ۴- بسته‌های روزانه.

- بر اساس مصوبه بانك مركزى جمهورى اسلامى ايران مبنى بر محدوديت انجام تراكنش‌هاى مالى زير ٢٠٠٠ تومان از طريق كدهاى دستورى، براى خريد بسته‌هاى اينترنت كمتر از اين مبلغ، در اپلیکیشن ایرانسل‌یار می‌توانید از طریق گزینه پرداخت آنلاین خرید کنید.